Çözümlerimiz

Danışmanlık Çözümlerimiz

Verimlilik, stratejik dönüşüm ve yönetsel bir çok değişik şekilde ortaya çıkabilir. Müşterilerimizin zorlu sorunlarını farklı yöntemler bularak çözeriz. Hem iş hem de teknoloji bakış açısıyla stratejiler belirler ve uygulamalarında müşterilerimizle birlikte çalışıp rekabette öne geçmelerine yardımcı oluruz.

daha fazla oku
Kurumsal Check Up

Şirketlerin stratejik hedefleri ve sektörel rekabet koşulları göz önünde bulundurularak, işilerin istenen nitelikte ve istenen sürede gerçekleşmesini güvence altına alacak “doğru yetkinlikteki görevli sayısına” norm kadroya ulaşmalarını sağlayarak, norm kadro uygulama sürecinde de stratejik çözüm ortağı olarak sürecin tamamında şirketlerin yanında oluyoruz. Amacımız mutabakatın olduğu ve uygulanabilir gerçek çözümler üretmek.

daha fazla oku
Eğitim Çözümlerimiz

Expremus olarak 2008 yılından bu yana değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketler ve bireysel gelişimi hedefleyen şirket çalışanları için mesleki ve bireysel eğitim programları düzenlemekte, iş hayatında karşılaşılan sorunların çözümüne yönelik destekleyici ve uygulamalı eğitim programları sunmaktayız.

Eğitimlerimizle kazandığımız bilgi birikimimizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak, iş dünyasını ilgilendiren güncel değişiklikleri, yeni düzenlemeleri size aktarmak ve karşılaştığınız sorunlara çözüm bulmak istiyoruz.

daha fazla oku
Analytic Factors

Yüksek danışmanlık maliyetlerine katlanmadan, şirketinizde bulut tabanlı iş analizi çözümü ile iş analizi, iş yüklerinin tespit edilmesi, mevcut görev tanımlarını güncellemek yada görev tanımlarını oluşturma, görev ve sorumluluklardaki gri alanları tespit etme, yetki ve sorumlulukların analizini yapma, pozisyon bazlı gereklilikleri tespit etmek için size detaylı çözümler sunar.

daha fazla oku
Go Game

Go Game ile oyun felsefesinin oyunsal düşünmenin ve oyun mekaniklerinin oyun dışı alanlarda (üretim, satış, planlama, ik, pazarlama, tedarik zinciri ), motivasyonu arttırmak ve kullanıcıları problem çözmeye teşvik etmek süreçleri daha hızlı anlamalarını kolaylaştırmak için kurumlara özel hazırladığımız oyunlarla katılımcıların ve süreçlerin gelişimini sağlamayı hedefliyoruz.

daha fazla oku

Fark yaratan, ezber bozan çözümler arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz