Expremus

Kurulduğumuz günden bu yana Expremus’u dünyada bilinen, tercih edilen , aranılan bir danışmanlık şirketi haline getirmek, tarih yazmak için çalışıyoruz.

 • 2008

  Garanti Eğitim Danışmanlık

  Şahıs şirketi olarak kurduğumuz Garanti Eğitim Danışmanlık ile sektörde ilk adımlarımızı atmaya başladık.Kurulduğumuz gün yazdığımız mottomuz “Türkiye’nin dünyada tercih edilen eğitim ve danışmanlık şirketi olmak”

 • 2010

  MyTechnic GmBH

  Global marka olma hedeflerimiz doğrultusunda, Mytechnic GMBH Almanya ofisimiz Frankfurtta açıldı.

 • 2012

  İlk Yurt Dışı Danışmanlık Projemiz

  İlk yurt dışı danışmanlık hizmetimizi İtalya Napoli de kurulu Nuroll spA da gerçekleştirdik.

 • 2016

  Türkiye'de MTM Yazılımı ile Norm Kadro Çalışması Yapan ilk Şirket

  Almaya'da geliştirilen MTM yazılımı ile işgücü analizi yaparak müşterilerimize analitik ve hızlı çözümler üretmek adına yine bir ilk gerçekleştirdik.

 • 2017

  En Fazla Farklı Sektöre Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti Veren Şirketiyiz.

  2017 yılı sonuna kadar Gıda, Plastik, Sağlık, Lojistik, Devlet Kurumları, Hizmet, Taşımacılık, Raylı Sistemler, Otomotiv, Maden, Mobilya, Tekstil, Perakende, Satış, Hastane, Enerji, Geri Dönüşüm, Bilişim, Radyo Televizyon, Kimya, Deniz Taşıma, Gastronomi, Asker Birlikler, Bio Medikal, İnşaat, Restoran, Havalimanı, Ayakkabı sektörlerinde eğitim ve danışmanlık çalışamları gerçekleştirdik.

 • 2019

  Expremus

  Ocak 2019 itibariyle Global çalışmalarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda, Expremus markasıyla hem Türkiye'de hem dünyada hızla büyümeye devam ediyoruz.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?