Expremus ile Kariyer

Senin deneyimin, bakış açın ve yetkinliklerin değişimi harekete geçirir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve toplumumuza iz bırakan etki yaratmaya yardımcı olur. Expremus’da, liderlik fırsatlarıyla ve farklı bakış açılarıyla uyum içerisinde çalışacak, her gün gelişeceksin.

Expremus danışmanları, müşterilerimizin en zor sorunlarını çözmek için çeşitli rollerde görev alırlar. Bunu yaparken de, üstün problem çözme yeteneğini, engin sektörel ve işlevsel uzmanlığı, özel araçları ve yetkinlikleri kusursuz bir biçimde bir araya getirirler. Müşterilerimize yenilikçi düşüncelerini ve işlerinde dönüşüm yaratan önerilerini sunarlar.

Gıda, Plastik, Sağlık Ürünleri, Lojistik, Devlet Kurumları, Hizmet, Taşımacılık, Raylı Sistemler, Otomotiv, Maden, Mobilya, Tekstil, Perakende, Satış, Hastane, Enerji, Geri Dönüşüm, Bilişim, Radyo Televizyon, Kimya, Deniz Taşıma, Gastronomi, Asker Birlikler, Bio Medikal, İnşaat, Restoran, Havalimanı, Ayakkabı Üretimi

%100 Yerli Sermayeli Expremus’un dünyanın tercih edilen danışmanlık şirketleri arasında yer alması hedefi için çalışıyoruz.

Neden Expremus ?

Daha önceki iş yaşantınızda ya da okulunuzda ne yaptığınız ile çok fazla ilgilenmiyoruz.

Ne yapmak istediğiniz, hedeflerinizin neler olduğu bizi daha çok heyecanlandırıyor.

Çok soru soruyorsanız birde meraklıysanız, sürekli bir şeyleri değiştirmeyi seviyorsanız,

Sürekli yeni fikirleriniz geliyorsa,

Fark yaratmak, ezber bozmak için ekibimizde yer alın !

Açık Pozisyonlarımız

Fark yaratmak, ezber bozmak için ekibimize katılın.