Müşterilerimizden

Bugünün en önemli kavramı “zaman”. İşletmeler için zamanı en verimli kullanmanın yolu ise bilgiye hızlı ulaşmaktan geçiyor.
Geniş tecrübesi ile globalde hizmet veren ve bu vesile ile hızlı enformasyonu zamandan tasarruf ettirerek bizlere sunan Expremus her firma ve kurum için doğru adres.

Erman Yurt
Fabrikalar Direktörü, Golf Dondurma
Ergün Akkaya
CEO, Golf Dondurma
Ömer Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı, Orka Banyo
Özge Tüysüz
İnsan Kaynakları Yöneticisi, Dicle Elektrik

Günümüzde işletmeler, ayakta kalmak ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak için rekabette her zaman bir adım önde olmaya, inovasyona ve gelişime dayalı verimlilik fırsatlarını daha iyi değerlendirmeye gayret ediyorlar.Garanti Eğitim&Danışmanlık tam da bu noktada global birikimi ve ticareti anlayan yaklaşımıyla işletmelere ihtiyaçlarını farkettiriyor ve daha da önemlisi sunduğu argümanları bilimsel metodolojiye dayalı ölçülebilir yöntemlerle destekliyor.Çözüme, kazan kazana dayalı pozitif yaklaşımları ise en büyük avantajları.

Tuncer Konak
İK Direktörü, Golf Dondurma

Garanti Eğitimin analitik yaklaşımının ve daha da önemlisi hayata geçirilebilir uygulama önerilerinin verimliliğimizi arttırmada çok önemli etkileri oldu.

Fasih Emrah Peker
Strateji ve İş Geliştirme Direktörü, Tavuk Dünyası
Selim Çelebi
İnsan Kaynakları Grup Direktörü, Şok Marketler
Faruk Gözleveli
Vice President HR, Pladis
Dr.Onur Aydın
Genel Müdür, Huqqa
Başak Aksoy
İK Direktörü, Tavuk Dünyası
Kemal Murat
İK Direktörü, Polinas Plastik

Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde ana verilerden elde edilen katma değerli analizler sunuyor olmaları en önemli yanları. Rakiplerine göre daha farklı, çözüm odaklı olmaları ve bunun yanında sundukları çözümlerle bu analizleri hızlı ve düşük sapma ile raporlamaları en belirgin özellikleri arasında yer alıyor

Hüseyin Çakmak
HR Business Partner, g2m

Sizde en iyilerin tercihi Expremus ile tanışın